AV Access KVM Switch Docking Station for 2 Monitors 2 Computers, 4K KVM Switch Dual Monitor for Laptop & Desktop, EDID, 1G Ethernet, 100W USB-C Charging, 3X USB 3.0, Ideal for Home Office &

πŸ›’Amazon
v AV Access
Ada Stok
β˜…4
(152 ulasan)
USD 145.49USD 169.99-14%

Jimat USD 24.50

Lihat Tawaran

Maklumat Produk

Kategori
Electronics > KVM Switches
ASIN
B0CWRBJRP7
Platform
πŸ›’ Amazon
Wilayah
Amerika Syarikat
4.0

Berdasarkan 152 ulasan

πŸ“ˆ Sejarah Harga

30 hari lepas
Harga Semasa
USD 145.49
Terendah
USD 145.49
Tertinggi
USD 198.61