Dreo Pedestal Fan with Smart Control, 43'' Inches, 150°+120° Omni-Directional Oscillating Quiet Fans for Bedroom, 110ft Circulator Fan with DC Motor, 9 Speeds, 6 Modes, 12H Timer, Wi-Fi/Voic

🛒Amazon
DREO
Ada Stok
4.7
(955 ulasan)
USD 135.99USD 159.99-15%

Jimat USD 24.00

Lihat Tawaran

Maklumat Produk

Kategori
Home & Kitchen > Pedestal Fans
ASIN
B0CSKGQC8K
Platform
🛒 Amazon
Wilayah
Amerika Syarikat
4.7

Berdasarkan 955 ulasan

📈 Sejarah Harga

30 hari lepas
Harga Semasa
USD 135.99
Terendah
USD 135.99
Tertinggi
USD 135.99