Dreo Tower Fan for Bedroom, Standing Oscillating Fan with 40ft Far Airflow, 25dB Quiet, 12 Speeds, 28ft/s Velocity, Smart Control, DC Motor, 42 inch, 90° Oscillation, 4 Modes, 12H Timer, Pil

🛒Amazon
DREO
Ada Stok
4.5
(3,295 ulasan)
USD 99.99USD 129.99-23%

Jimat USD 30.00

Lihat Tawaran

Maklumat Produk

Kategori
Home & Kitchen > Pedestal Fans
ASIN
B09N3HKY79
Platform
🛒 Amazon
Wilayah
Amerika Syarikat
4.5

Berdasarkan 3,295 ulasan

📈 Sejarah Harga

30 hari lepas
Harga Semasa
USD 99.99
Terendah
USD 99.99
Tertinggi
USD 99.99