Garvee Kitchen Island with Power Outlet & 2 Bar Stools, Industrial Bakers Rack with 3-Tier Shelves & 5 Hooks, Microwave Stand Coffee Bar Table for Dining Room, Living Room, Apartment Vintage

πŸ›’Amazon
Garvee
Ada Stok
β˜…5
(2 ulasan)
USD 139.49USD 154.99-10%

Jimat USD 15.50

Lihat Tawaran

Maklumat Produk

Kategori
Home & Kitchen > Stationary Storage Islands
ASIN
B0GKG72F2Y
Platform
πŸ›’ Amazon
Wilayah
Amerika Syarikat
5.0

Berdasarkan 2 ulasan

πŸ“ˆ Sejarah Harga

30 hari lepas
Harga Semasa
USD 139.49
Terendah
USD 139.49
Tertinggi
USD 139.49