Honeywell LED Floor Lamp with Remote, CRI97 Full Spectrum Eye-Caring Reading Lamp, Stepless Dimmable 3000K-5000K Task Floor Lamp with Flexible Gooseneck for Living Room, Bedroom, Office New

πŸ›’Amazon
Honeywell
Ada Stok
β˜…4.5
(518 ulasan)
USD 66.29USD 77.99-15%

Jimat USD 11.70

Lihat Tawaran

Maklumat Produk

Kategori
Tools & Home Improvement > Floor Lamps
ASIN
B0FVFDTMCH
Platform
πŸ›’ Amazon
Wilayah
Amerika Syarikat
4.5

Berdasarkan 518 ulasan

πŸ“ˆ Sejarah Harga

30 hari lepas
Harga Semasa
USD 66.29
Terendah
USD 66.29
Tertinggi
USD 92.37